Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
Frans
31 maart 2026
Prima product
Hilde Pans
31 maart 2026
Heel goede matrassen en perfecte service in de winkel en bij levering.
Jean Adriaenssens
30 maart 2026
Hebben net een nieuwe Matras gekocht en hij ligt super goed het was het merk Emma ben blij dat we die gekozen hebben eindelijk geen rugpijn meer en van het dekbed is ook heel goed ben echt tevreden behalve van mijn hoeslakens heb er daar ook 2 van genomen en het waren de goede zijn de verkoper maar helaas veel te kort spijtig maar voor de rest alles in orde dankjewel meneer Adriaenssens Bauweraerts

| Artikelnummer | 1227004 |
| Merk | Emma |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Dikte | 25 cm |
| Gewichtsklasse | tot 130 kg |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Hardheid | medium |
| Aantal slagen per veer | 4,5 |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Pocketvering |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Opbouw matraskern | Basis: Edge-to-edge Infinity pocketveren, Comfortlaag 1: Point Elastic Airgocell®, Comfortlaag 2: Halo Memory Foam™, Comfortlaag 3: HRX Supreme™ schuim |
| Materiaal tijk | Bovenstof: 80% polyester, 19% polyethylene, 1% elastaan, Zijstof: 100% polyester, Onderstof: 87% polyester, 13% polypropyleen. |
| Afdeklaag dikte | 4,5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 462 |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Proefslapen | 100 dagen |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Emma voorwaarden |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 40°C |