Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
Ans Geelen
17 mei 2026
We schrokken van de voelbare spiralen toen alles uitgepakt was. Dat verdween gelukkig na een tijdje. Ik Mis de gebruiksaanwijzing van het “aanpasbare” matras! Hoe moet dat dan? Ik Vond het matras ook heel Licht aanvoelen wat bij het opmaken wel weer prettig is! Dus graag een antwoord wb het aanpassen van het matras !
Rita Sonodimedjo
11 mei 2026
Goeie kwaliteit matras
bodom child
28 april 2026
Deze matras is geweldig! Heel dik en zacht maar de toplaag is wat harder, ik slaap er heerlijk op!

| Artikelnummer | 1197041 |
| Merk | Emma |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Dikte | 25 cm |
| Gewichtsklasse | tot 130 kg |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Hardheid | zelf aanpasbaar |
| Mate van ondersteuning | extra hoog |
| Comfortzones | 7 zones |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Pocketvering |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Opbouw matraskern | Basis: Edge-to-edge Infinity pocketveren, Comfortlaag 1: Airgocell schuim, Comfortlaag 2: Memory Adapt schuim, Comfortlaag 3: SupportBase-schuim |
| Ventilatie kern | goed ventilerend |
| Materiaal tijk | Bovenstof: 80% polyester, 19% polyethylene, 1% elastaan, Zijstof: 100%polyester, Onderstof: 87% polyester, 13% polypropyleen. |
| Ventilatie tijk | Ademende en klimaatregulerende matrashoes |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring, vlavro (plaat met gaten) |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Proefslapen | 100 dagen |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Emma voorwaarden |
| Overige | Tijk niet strijken; niet bleken, voorzichtige reiniging met perchloorethyleen mogelijk mild nat reinigen |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C (zie instructie waslabel) |