Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
Cj Haak
30 maart 2026
Hebben gekozen voor de 4 maar achteraf hadden we beter kunnen kiezen voor de 3. Vind hem toch te hard liggen. Twijfel om topper er weer te leggen.
Umberto
30 maart 2026
Geweldig matras, goede steun overal.
Henk Kooijman
19 maart 2026
Nvtnvtnvtnvt

| Artikelnummer | 1226160 |
| Merk | M line |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Dikte | 22 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | stevig |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Schuim |
| Opbouw matraskern | bovenlaag: 6 cm geprofileerd visco-elastisch schuim SG80, tussenlaag: 4cm stevig visco-elastisch schuim+traagschuim SG42 onderlaag: 11 cm HR-schuim SG37 |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Materiaal tijk | polyester |
| Comfortlaag tijk | polyester |
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden op de matraskern (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind;bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C; Molton en anti-slipdek gebruiken |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |