Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
Miranda Walters
22 april 2026
Wat een heerlijk matras. Ligt vanaf de eerste dag geweldig.
Rijsdijk Jan
19 april 2026
Keurig geleverd en service van de bezorgers.
A.G.G. Sonder
15 april 2026
Liggen prettig.

| Artikelnummer | 1225211 |
| Merk | M line |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Dikte | 22 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | soepel |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Schuim |
| Opbouw matraskern | bovenlaag: 6 cm geprofileerd visco-elastisch schuim SG65, tussenlaag: 4cm polyether SG37 onderlaag: 11 cm HR-schuim SG43 |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Materiaal tijk | polyester |
| Comfortlaag tijk | polyester |
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden op de matraskern (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind;bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C; Molton en anti-slipdek gebruiken |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |