Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
G.A.M. de Ridder
27 mei 2026
Bed slaapt heerlijk maar er zouden voor het draaien van het bed twee textiele handvatten moeten zijn
be de jonge
25 mei 2026
Lekker zacht matras heeelijk bed
Ria van der Zwet
13 mei 2026
Heerlijke matras. Niet te hard en niet te zacht. Precies goed.

| Artikelnummer | 1225105 |
| Merk | M line |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 22 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | soepel |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Verkoelend |
| Kleur | wit/blauw |
| Type matraskern | Schuim |
| Opbouw matraskern | bovenlaag: 6 cm geprofileerd visco-elastisch schuim SG65, tussenlaag: 4cm polyether SG37 onderlaag: 11 cm HR-schuim SG43 |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Materiaal tijk | polyester |
| Comfortlaag tijk | polyester |
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden op de matraskern (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind;bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C; Molton en anti-slipdek gebruiken |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |