Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
Diow Saelai
10 mei 2026
Wegens slecht slapen zijn we opzoek naar nieuwe matras. Dit hebben we gevonden bij Beterbed in Roermond. Na wat uitproberen is deze Emma matras uitgekomen als beste. Toevallig is er ook een aanbieding hiervan. Direct besteld. Enkele dagen nu erop te hebben geslapen is nachtrust heel veel verbeterd. Bijna geen spier en nek pijn meer. Lijkt ook dat we beter uit gerust zijn.
Bert
9 mei 2026
Ik slaap nu 1week op Emma matras . Het slaapt heerlijk ik ga met plezier naar bed. Alleen met opstaan zit ik op het randje zakt wat diep weg moet nog wennen denk ik.
Sonja De Beule
8 mei 2026
Mijn slaapkwaliteit is opmerkelijk verbeterd. De prijs was vrij hoog maar dat is voor iedereen anders. Ik ben alleenstaand, dus algemeen betaal ik voor alles meer.

| Artikelnummer | 1197085 |
| Merk | Emma |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Dikte | 27 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | stevig |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | extra hoog |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Schuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Materiaal tijk | Bovenstof: 80% polyester, 19% polyethylene, 1% elastaan, Zijstof: 100%polyester, Onderstof: 87% polyester, 13% polypropyleen. |
| Ventilatie tijk | extra demping en direct verkoelend op de huid, grafietdeeltjes in het Diamond Cool schuim absorbeert de overtollige warmte |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Emma voorwaarden |
| Proefslapen | 100 dagen |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Overige | Tijk niet strijken; niet bleken, voorzichtige reiniging met perchloorethyleen mogelijk mild nat reinigen |
Het belangrijkste kenmerk van traagschuim is dat het drukverlagend werkt. Je zakt als het ware een klein stukje in het matras en geniet van perfecte ondersteuning op de plekken waar je het nodig hebt. Je gewrichten worden ontlast, ideaal als je soms last hebt van je spieren of gewrichten. Je hebt dus minder kans om ’s nachts wakker te worden. Je geniet van een ongestoorde nachtrust, zodat je uitgeslapen aan de dag kunt beginnen!
Een traagschuim matras is uitermate geschikt wanneer je het snel koud hebt in bed. Daarnaast is deze geschikt voor gevoelige gewrichten en/of spieren en vormt zich uitermate goed naar het lichaam. Dit komt omdat traagschuim reageert op lichaams- en omgevingstemperatuur en het materiaal soepeler wordt wanneer het opwarmt.
De naam zegt het eigenlijk al bijna, traagschuim is een materiaal dat wanneer je het indrukt het weer langzaam zijn eigen vorm aanneemt. Wist je dat traagschuim allereerst een uitvinding was om enorme versnellingskrachten op het lichaam van een astronaut in een raket op te vangen?
De prijs voor Emma Diamond Cool Foam matras (180 x 210 cm, roze) van 3399.- voor 1699.50 geldt tot en met zondag 31 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice