Corry Davids
1 april 2026
Het is heerlijk slapen op mijn nieuwe topper en het instoppen van dekbedden is nu een makkie zonder dat ik een zwaar matras moet optillen. Kortom heerlijk en praktisch.
dr. Zonderzikniegoe
25 maart 2026
Erg tevreden over de topper wave. Hij is lekker stevig, zeker niet te zacht. Ligt heerlijk verkoelend en ademend. Jammer van de 3 weken lever tijd, maar was het wachten waard.
Raymond Brugmans
12 maart 2026
Ligt perfect
| Artikelnummer | 1227134 |
| Merk | Wave by M line |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Type matraskern | Koudschuim |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Hardheid | medium |
| Handvatten | Nee |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Opbouw matraskern | koudschuim |
| Materiaal tijk | polyester |
| Onderhoud | Regelmatig draaien; molton topper gebruiken |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Brandvertragend | Nee |
Heb jij het snel warm in bed? Dan is een topmatras van koudschuim iets voor jou. Koudschuim heeft een open celstructuur, waardoor dit type topmatras goed ventileert en het vocht uitstekend wordt afgevoerd. Het topmatras is superveerkrachtig, waardoor je je heel makkelijk kunt omdraaien in bed.
Een topmatras of topper leg je bovenop je gewone matras. Het versterkt de eigenschappen van je matras. Zo creëer je verrassend en aangenaam slaapcomfort. Bovendien verleng je met een topmatras de levensduur van je matras.
Koudschuim biedt geweldige eigenschappen. Koudschuim heeft van nature een open celstructuur, dit zorgt ervoor dat het materiaal goed ventileert en goed vocht doorlaat. Hierdoor houdt een koudschuim topmatras weinig warmte vast en blijft het heerlijk koel waardoor je veel comfort ervaart!
Koudschuim matrassen zijn vaak iets duurder in de aanschaf omdat ze erg duurzaam zijn. Met andere woorden, ze hebben een lange levensduur.