Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Diktromkpnplanet.nl Boer
13 mei 2026
Nou de Emma Topper ligt heerlijk beter wat we hadden ook een Topper gekocht 5 jaar geleden tien ons bed kochten bij jullie maar echt de Emma Topper is Top
Gerrit Bloem
22 april 2026
Goed product!
Toos
11 maart 2026
Ik lig heel comfortabel op deze topper. Wel vind ik het hoeslaken wat ik er bij gekocht heb krap.. De zijkanten vallen niet goed om de topper heen en daardoor rimpelt het laken en lig ik op vouwen. Ik hou het nu met bretels strak om de topper.

| Artikelnummer | 1081590 |
| Merk | Emma |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Type matraskern | Traagschuim |
| Gewichtsklasse | tot 130 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Houdt goed warmte vast |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Opbouw matraskern | HRX schuim en adaptieve Airgocell schuim |
| Materiaal tijk | 98% polyester, 2% elastaan |
| Onderhoud | Tijk wasbaar tot 40°C |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Emma voorwaarden |
| Proefslapen | 100 dagen |
Heb jij het snel warm in bed? Dan is een topmatras van koudschuim iets voor jou. Koudschuim heeft een open celstructuur, waardoor dit type topmatras goed ventileert en het vocht uitstekend wordt afgevoerd. Het topmatras is superveerkrachtig, waardoor je je heel makkelijk kunt omdraaien in bed.
Een topmatras of topper leg je bovenop je gewone matras. Het versterkt de eigenschappen van je matras. Zo creëer je verrassend en aangenaam slaapcomfort. Bovendien verleng je met een topmatras de levensduur van je matras.
Koudschuim biedt geweldige eigenschappen. Koudschuim heeft van nature een open celstructuur, dit zorgt ervoor dat het materiaal goed ventileert en goed vocht doorlaat. Hierdoor houdt een koudschuim topmatras weinig warmte vast en blijft het heerlijk koel waardoor je veel comfort ervaart!
Koudschuim matrassen zijn vaak iets duurder in de aanschaf omdat ze erg duurzaam zijn. Met andere woorden, ze hebben een lange levensduur.