
Elektrisch verstelbaar voor optimaal gemak comfort
Slapen, tv kijken of lezen in bed? Je doet het allemaal in de houding die jou op de beste manier ondersteunt dankzij de boxen die je onafhankelijk van elkaar elektrisch kunt verstellen. Doordat je je het hoofdgedeeltje onafhankelijk van het voetgedeelt kunt verstellen, kies je altijd voor perfecte ergonomie en ultiem ligcomfort.
Hoe ligt deze boxspring?
De Prestige boxspring is ontworpen voor subliem ligcomfort dat naadloos aansluit op het Prestige matras. De 7 comfortzones in de box versterken de ergonomische werking van het matras, waardoor je schouders, rug en heupen precies krijgen wat ze nodig hebben: drukverlichting, ondersteuning en volledige ontspanning. Dankzij de pocketveren ervaar je gelijkmatige gewichtsverdeling, uitstekende ventilatie en optimale lichaamsondersteuning, ideaal voor elke slaaphouding.
Waarom jij voor Prestige kiest
M line Prestige. Get ready for greatness.
Voor wie geen genoegen neemt met standaard. Beter dan gewoon goed: elke dag het wow-gevoel. Een mens slaapt gemiddeld een derde van zijn leven. M line Prestige maakt van die tijd de beste uren van je dag. Slim ontworpen, vakkundig opgebouwd en geleverd met uitstekende service. Alles klopt, elke dag weer.
M line Prestige is ontworpen vanuit expertise, slimme techniek en vakmanschap. Deze collectie richt zich op hoogwaardige ondersteuning, comfort en gemak, zodat je nachtrust elke dag het beste moment van je dag wordt.
Verzorging & Garantie
Alle informatie over onderhoud, schoonmaakinstructies en garantievoorwaarden vind je onder het kopje ‘Goed om te weten’. Zo zorg je ervoor dat jouw Prestige boxspring jarenlang in topconditie blijft.
| Artikelnummer | 1258237 |
| Merk | M line |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Instaphoogte in cm | 67 cm |
| Instaphoogte | Hoge instap |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 220 x 231 cm |
| Hoogte hoofdbord | 120 cm |
| Breedte hoofdbord | 220 cm |
| Poothoogte | 12 cm |
| Kleur | velvet cabernet |
| Stofgroep | velvet |
| Type bekleding | stof |
| Uitvoering | Elektrisch verstelbaar zonder matras |
| Materiaal | 100% PES |
| Afdeklaag dikte | 1,51 |
| Aantal slagen per veer | 6,5 |
| Modelnaam poten | Prestige |
| Materiaal poten | kunststof |
| Kleur poten | zwart |
| Garantie | 5 jaar garantie op de boxspring |
Voor wie ultiem slaapcomfort wil ervaren is dit het perfecte bed: de elektrische boxspring. Je geniet van heerlijk zacht, goed ondersteunend comfort én je zit met één druk op de knop lekker rechtop om een boek te lezen of televisie te kijken. Wie wil dat nu niet?
Het is een van de populairste slaapsystemen van deze tijd: de boxspring. Boxsprings staan bekend om hun comfort. Waarom ligt een boxspring dan zo lekker? Bij deze matras-bedbodem combinatie liggen er als het ware twee matrassen of slaaplagen op elkaar. De bedbodem bestaat uit een gestoffeerde box met veren (pocket of bonell) die over de volledige breedte veerkracht en ondersteuning geeft.
Het belangrijkste verschil is dat je bij een bed een apart(e) bedbodem en matras kiest. Terwijl je bij een boxspring geniet van een compleet slaapsysteem: een box met veren, daarop een matras en dáárop een topmatras. Doordat een boxspring vaak hoger is dan een bed, heb je voordelen met in- en uitstappen en meer gemak bij het opmaken. Ook zorgt een boxspring voor een luxe sfeer in je slaapkamer.
Een boxspring is een langetermijnaankoop. Als je een goede boxspring aanschaft, die goed bij jouw persoonlijke slaapwensen past, is de technische levenduur wel 25 jaar! Wij helpen je graag bij het vinden van de boxspring die past bij jouw wensen.
Een elektrische boxspring heeft veel voordelen. Kijk je graag jouw favoriete serie vanuit bed? Of geniet je van ontbijten op bed? Dan is een verstelbare boxspring echt ideaal. Daarnaast heeft een elektrische boxspring een prettige werkhoogte tijdens het verschonen en opmaken van het bed. Ben je inmiddels al wat op leeftijd? Dan heeft een elektrische boxspring een zeer comfortabele hoogte om makkelijk in- en uit bed te komen. Ook ls je last hebt van rug- of andere vervelende fysieke klachten wordt een elektrische boxspring als zeer prettig ervaren!