Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 634907 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 90 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 94 x 198,5 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Diepte | 190 cm |
| Kleur | wit |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Montage | niet inbegrepen |