Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
Detillon
27 april 2026
Na meer dan 40 jaar in een "gewoon" bed geslapen te hebben, wilden wij, ook gezien de leeftijd, eens een andere manier van slapen te ervaren. Door een goed advies en mogelijkheden te hebben besproken is onze keuze gevallen op de Tempur matrassen.
Hoopstede Exploitatie B.V.
18 april 2026
uitstekende matras, heb er al jaren een. Deze nieuwe is zelfs nog beter.
P. van Eenige
16 april 2026
Heel goed bed het is een verademing om op een tempur matras te slepen Word dit wakker
| Artikelnummer | 1172365 |
| Merk | Tempur |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 27 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Comfortzones | geen zones |
| Hardheid | medium |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Verkoelend |
| Type matraskern | Schuim |
| Opbouw matraskern | koudschuim en Tempur schuim |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Materiaal tijk | 50% polyethylene, 48% polyester, 2% elastane |
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens TEMPUR® voorwaarden |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Onderhoud | 1x per maand het matras draaien; molton en antislipdek gebruiken |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 40°C |
Het belangrijkste kenmerk van traagschuim is dat het drukverlagend werkt. Je zakt als het ware een klein stukje in het matras en geniet van perfecte ondersteuning op de plekken waar je het nodig hebt. Je gewrichten worden ontlast, ideaal als je soms last hebt van je spieren of gewrichten. Je hebt dus minder kans om ’s nachts wakker te worden. Je geniet van een ongestoorde nachtrust, zodat je uitgeslapen aan de dag kunt beginnen!
Een traagschuim matras is uitermate geschikt wanneer je het snel koud hebt in bed. Daarnaast is deze geschikt voor gevoelige gewrichten en/of spieren en vormt zich uitermate goed naar het lichaam. Dit komt omdat traagschuim reageert op lichaams- en omgevingstemperatuur en het materiaal soepeler wordt wanneer het opwarmt.
De naam zegt het eigenlijk al bijna, traagschuim is een materiaal dat wanneer je het indrukt het weer langzaam zijn eigen vorm aanneemt. Wist je dat traagschuim allereerst een uitvinding was om enorme versnellingskrachten op het lichaam van een astronaut in een raket op te vangen?