Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
Jurriaan Droppert
29 maart 2026
Had al een M-line matras, maar het matras heeft zich in de jaren enorm ontwikkeld. Ligt nu nog beter! Ik ben wat zwaarder en dit matras geeft mij prexies de goede ondersteuning - of ik op mijn rug, buik of zij slaap.
Anite van Rooij
25 maart 2026
Heerlijke matrassen, verademing voor de rug en heupen, investering wel waard, maar wat een uitgave! €€€
Harry Vink
24 maart 2026
Bevalt goed

| Artikelnummer | 1246217 |
| Merk | M line |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Dikte | 26 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | stevig |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | extra hoog |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Schuim |
| Opbouw matraskern | Traagschuim Cool SG85 6cm, Slow resilience foam TQ42034 6cm, Dryfeel 2cm, High resilience foam 3cm |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Materiaal tijk | polyester |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens M line voorwaarden |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind;bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C; Molton en anti-slipdek gebruiken |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Het belangrijkste kenmerk van traagschuim is dat het drukverlagend werkt. Je zakt als het ware een klein stukje in het matras en geniet van perfecte ondersteuning op de plekken waar je het nodig hebt. Je gewrichten worden ontlast, ideaal als je soms last hebt van je spieren of gewrichten. Je hebt dus minder kans om ’s nachts wakker te worden. Je geniet van een ongestoorde nachtrust, zodat je uitgeslapen aan de dag kunt beginnen!
Een traagschuim matras is uitermate geschikt wanneer je het snel koud hebt in bed. Daarnaast is deze geschikt voor gevoelige gewrichten en/of spieren en vormt zich uitermate goed naar het lichaam. Dit komt omdat traagschuim reageert op lichaams- en omgevingstemperatuur en het materiaal soepeler wordt wanneer het opwarmt.
De naam zegt het eigenlijk al bijna, traagschuim is een materiaal dat wanneer je het indrukt het weer langzaam zijn eigen vorm aanneemt. Wist je dat traagschuim allereerst een uitvinding was om enorme versnellingskrachten op het lichaam van een astronaut in een raket op te vangen?