Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
Claudia
23 mei 2026
Bij dit matras heb ik de eerste 3/4 weken wel last gehad van mijn rug, ondanks dat dit matras ervoor aanbevolen was. Dat vond ik wel erg jammer. Nu gaat het elke ochtend iets beter bij het opstaan. Hoop dat het met de tijd beter zal gaan. Verder een mooi product.
Sandra ten Voorde
15 mei 2026
Het is een stevige, fijne matras. Die goed ondersteunt en de matras is niet al te zwaar. Makkelijk in gebruik.
H.P. Gouw
17 februari 2026
slaap prima op het Cool Motion 1‑matras, maar mijn vrouw heeft al ruim een maand pijn in haar nek en schouder. Ze twijfelt of ze moet ruilen naar de Cool Motion 2.

| Artikelnummer | 1224897 |
| Merk | M line |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 19 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | soepel |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | medium |
| Warmteregulatie | Verkoelend |
| Type matraskern | Schuim |
| Opbouw matraskern | bovenplaat 4 cm traagschuim SG65, onderplaat 14 cm polyether |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Comfortlaag tijk | 100% polyester |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens M line voorwaarden (bij registratie uit te breiden tot 5 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Overige | De tijk is antibacterieel behandeld en bevat een Cool Spray coating voor verkoeldend effect |