Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
jan
31 maart 2026
na 1 week geweldig dus nog meer langer afwachten
jj van dinteren
30 maart 2026
Geweldige matrassen,een echte aanrader voor een goede nachtrust 👍
Klant
24 maart 2026
fijn matras niet te hard en niet te zacht precies wat wij wilde hebben

| Artikelnummer | 626189 |
| Merk | Emma |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 25 cm |
| Gewichtsklasse | tot 130 kg |
| Comfortzones | 5 zones |
| Hardheid | stevig |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Houdt goed warmte vast |
| Type matraskern | Schuim |
| Opbouw matraskern | bovenlaag: 4 cm Airgocell®schuim SG40 middenlaag: 4 cm traagschuim SG52 onderlaag: 17 cm HRX schuim |
| Type comfortlaag | Koudschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Ventilatie kern | door de open structuur en speciale gepatenteerde insnijdingen optimale ventilatie |
| Materiaal tijk | bovenkant 98% polyester, 2% elasthan / onderkant 100% polyester |
| Ventilatie tijk | ademende bovenlaag |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Emma voorwaarden |
| Proefslapen | 100 dagen |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |
Het belangrijkste kenmerk van traagschuim is dat het drukverlagend werkt. Je zakt als het ware een klein stukje in het matras en geniet van perfecte ondersteuning op de plekken waar je het nodig hebt. Je gewrichten worden ontlast, ideaal als je soms last hebt van je spieren of gewrichten. Je hebt dus minder kans om ’s nachts wakker te worden. Je geniet van een ongestoorde nachtrust, zodat je uitgeslapen aan de dag kunt beginnen!
Een traagschuim matras is uitermate geschikt wanneer je het snel koud hebt in bed. Daarnaast is deze geschikt voor gevoelige gewrichten en/of spieren en vormt zich uitermate goed naar het lichaam. Dit komt omdat traagschuim reageert op lichaams- en omgevingstemperatuur en het materiaal soepeler wordt wanneer het opwarmt.
De naam zegt het eigenlijk al bijna, traagschuim is een materiaal dat wanneer je het indrukt het weer langzaam zijn eigen vorm aanneemt. Wist je dat traagschuim allereerst een uitvinding was om enorme versnellingskrachten op het lichaam van een astronaut in een raket op te vangen?