Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 1046041 |
| Merk | Good Morning |
| Breedte | 75 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Geschikt voor maten | 75 x 150 cm |
| Kleur | roze |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Garantie | 1 jaar volgens CBW voorwaarden |