Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 639911 |
| Merk | Damai |
| Breedte | 130 cm |
| Lengte | 170 cm |
| Geschikt voor maten | 130 x 170 cm |
| Kleur | licht taupe |
| Onderhoud | Regelmatig luchten |
| Wasinstructies | niet wasbaar |
| Garantie | 1 jaar volgens CBW voorwaarden |