Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Kirsten
24 oktober 2025
Dit is zo'n fijne topper! Heb lang getwijfeld, want hij was boven mijn begrootte budget... Maar is het dubbel en dwars waard!
Rene van Vliet
5 augustus 2025
prima Topper. Comfortabele ondersteuning

| Artikelnummer | 1256971 |
| Merk | M line |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Type matraskern | Traagschuim |
| Voorzien van split | enkele split |
| Lengte split | 90 |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Verkoelend |
| Ventilatie tijk | 3D ventilatieboord |
| Ventilatie kern | goed ventilerend |
| Hardheid | firm |
| Handvatten | Nee |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Materiaal tijk | polyester |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden |

