Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
RH Pino
24 mei 2026
Goed produkt, alleen jammer dat wij bij BB geen korting kregen en op de site wel, had ons €75 gescheelt. Ondanks dat liggen wij er heerlijk op.
G Petiet
4 mei 2026
Uitstekend
Mariella Lubbers
22 april 2026
Wij zijn tevreden met onze aankoop.

| Artikelnummer | 1244366 |
| Merk | Cloudpillo |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Type matraskern | Traagschuim |
| Voorzien van split | enkele split |
| Lengte split | 70 |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert gemiddeld warmte af |
| Ventilatie kern | Ventilerend |
| Hardheid | medium |
| Handvatten | Nee |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Materiaal tijk | Bovenkant: 50% polyester / 50% polyethylene. Onderkant: 80% polyester / 20% katoen. Borders (randen): grijs – 98% polyester / 2% spandex, wit – 100% polyester. De stof heeft een cooling treatment aan de bovenkant |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Cloudpillo voorwaarden |
| Proefslapen | 100 dagen |

