Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 617613 |
| Merk | Flexworld |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Diepte | 20 cm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Montage | niet inbegrepen |