Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1224630 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 52.5 cm |
| Lengte | 76 cm |
| Hoogte | 11,5 cm |
| Diepte | 76 cm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen/MDF |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |