Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 672089 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 53 cm |
| Lengte | 73,5 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Diepte | 73,5 cm |
| Kleur | grenen |
| Materiaal | grenen |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |