Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 618675 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 136 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Montage | niet inbegrepen |