Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
R. de Greef
28 december 2020
Deurtjes klappen hard dicht. Hierdoor wat stookdopjes geplaatst, echter blijkt dat de deurtjes heel kort tegen het hout dichtslaan. Dus bijna geen ruimte voor het stootdopje

| Artikelnummer | 470746 |
| Merk | Maxi |
| Breedte | 33 cm |
| Lengte | 33 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Diepte | 1,2 cm |
| Kleur | rood |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Montage | niet inbegrepen |