Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Erik Vegter
13 mei 2026
Ligt heerlijk
klant
29 april 2026
Echt een heel goed kussen. Geeft veel ondersteuning en je schouder past er perfect onder. Wel aan de dure kant .
H.J. Willems
7 april 2026
Prima ondersteuning

| Artikelnummer | 1186281 |
| Merk | M line |
| Breedte | 35 cm |
| Lengte | 55 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Vulgewicht | 820 |
| Warmteregulatie | Houdt goed warmte vast |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Anti allergie | Ja |
| Antibacterieel | Ja |
| Slaaphouding | rug, zij |
| Neksteun | Ja |
| Hardheid | medium, soepel |
| Type kussen | Traagschuim |
| Materiaal vulling | traagschuim, visco-elastisch schuim |
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Onderhoud | Regelmatig luchten |
| Kussen navulbaar | Nee |
| Nekgedeelte navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 30°C (zie instructie waslabel) |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens M line voorwaarden (bij registratie uit te breiden tot 3 jaar) |