Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
Tel
23 mei 2026
Het is eerst wennen gebruik van de kussen. De kussen moet wel op een bepaalde manier neergelegd worden en dat is soms lastig te zien. Je merkt het wel als je wakker wordt als de kussen verkeerd is neergelegd. Voor zijslapers is het een ideale kussen. Je schouder komt onder de kussen.
Flipse
20 mei 2026
Slaap prima, had ik eerder moeten kopen.
Gea Bekkema
2 mei 2026
Heb de matrassen nog maar kort het is dus wel even wennen

| Artikelnummer | 1225718 |
| Merk | M line |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Dikte | 26 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | stevig |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | extra hoog |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Latex |
| Type comfortlaag | talalay latex |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Materiaal tijk | 69% polyester, 1% elastaan, 30% lyocell |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden op de matraskern (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind;bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
Als je het snel koud hebt in bed dan is een matras met latex kern een hele goede keuze. Het materiaal isoleert je lichaamswarmte. Bovendien is de ondersteuning heel erg goed, omdat het heel elastisch is.
De levensduur van een kwalitatief goed latex matras is ongeveer 10 jaar.
Latex is eigenlijk ook wel de afdeklaag van een matras. Dit zorgt ervoor dat het matras zacht en flexibel is en daarnaast zorgt voor optimale ondersteuning. Wanneer het hele matras uit latex zou bestaan, zou deze veel te zacht zijn, doorzakken en geen ondersteuning kunnen bieden.
Het matras is zeer geschikt als je het snel koud hebt, superveerkrachtig, voelt stevig aan en is gemaakt van duurzaam materiaal.