Trijnie Schuiling
16 april 2026
Prima pasvorm, makkelijk in gebruik.
Jack
27 februari 2026
Past ook prima om de kussen heen
mevr. Claudia
25 februari 2026
Geen idee. Ik heb het terug gestuurd omdat ik de verkeerde maat had besteld.

| Artikelnummer | 1225949 |
| Merk | B Bright |
| Kleur | wit |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Materiaal | katoen |
| Weeftechniek | platbinding |
| Overige | Set van 2 stuks |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |