Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Frank Kroon
14 mei 2026
Het was het lange wachten waard

| Artikelnummer | 1225882 |
| Merk | B Bright |
| Kleur | wit |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Materiaal | katoen perkal |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |