Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Nel van den Brand
7 maart 2026
Bevalt ook goed
Hans van Dijk
10 januari 2026
Goede kwaliteit
Hans van Dijk
19 december 2025
Prima sloop
| Artikelnummer | 1247184 |
| Merk | HappyBed |
| Kleur | multicolour |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Materiaal | katoen perkal |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | niet strijken |
| Garantie | 1 jaar garantie |

