Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
S. Luijer
13 mei 2026
Slaapt perfect
Dorrit van Tessel
14 maart 2026
Prima kussen voor goede Prijs
Berry Jansen
28 februari 2026
Goed en is perfect.

| Artikelnummer | 1186923 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Vulgewicht | 1000 |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Slaaphouding | rug, zij |
| Neksteun | Nee |
| Hardheid | stevig |
| Type kussen | Traagschuim |
| Materiaal vulling | traagschuim |
| Materiaal tijk | TPE met 60% polyester, 40% bamboe traagschuim |
| Onderhoud | Dagelijks luchten |
| Overige | De kussenkern is geschikt voor handwas |
| Kussen navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Proefslapen | 30 dagen |