T van Oudheusden
1 april 2026
Wij zijn erg dankbaar met deze nieuwe matrastopper nadat de vorige veel te hard was. Deze matrastopper is veel beter en ligt heel fijn. Gelukkig heeft mijn man ook goed geslapen.
Richard Faas
31 maart 2026
Slaapt heerlijk met goede steun
P van de Voort
31 maart 2026
Dit was werkelojk een goede keuze zeker voor mijn rug.

| Artikelnummer | 1227243 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Hoogte | 8,5 cm |
| Type matraskern | Koudschuim |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Hardheid | stevig |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Opbouw matraskern | Koudschuim SG35 |
| Materiaal tijk | 75% gerecycled polyester, 25% polyester |
| Onderhoud | Regelmatig draaien; molton topper gebruiken |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
Heb jij het snel warm in bed? Dan is een topmatras van koudschuim iets voor jou. Koudschuim heeft een open celstructuur, waardoor dit type topmatras goed ventileert en het vocht uitstekend wordt afgevoerd. Het topmatras is superveerkrachtig, waardoor je je heel makkelijk kunt omdraaien in bed.
Een topmatras of topper leg je bovenop je gewone matras. Het versterkt de eigenschappen van je matras. Zo creëer je verrassend en aangenaam slaapcomfort. Bovendien verleng je met een topmatras de levensduur van je matras.
Koudschuim biedt geweldige eigenschappen. Koudschuim heeft van nature een open celstructuur, dit zorgt ervoor dat het materiaal goed ventileert en goed vocht doorlaat. Hierdoor houdt een koudschuim topmatras weinig warmte vast en blijft het heerlijk koel waardoor je veel comfort ervaart!
Koudschuim matrassen zijn vaak iets duurder in de aanschaf omdat ze erg duurzaam zijn. Met andere woorden, ze hebben een lange levensduur.