Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
Marco de Bruin
2 april 2026
Zeer handig matras wat makkelijk aan te passen is
E. De Jong
28 maart 2026
Tot nu toe slaapt het lekker
Elouahid el Bakkali
23 maart 2026
Behalve de 4 weken vertraging op de levering, niets negatiefs te melden over dit matras. Lig er al weken heerlijk op!

| Artikelnummer | 1197295 |
| Merk | Matt Sleeps |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Dikte | 25 cm |
| Gewichtsklasse | tot 150 kg |
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | zelf aanpasbaar |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Houdt goed warmte vast |
| Type matraskern | Schuim |
| Opbouw matraskern | 16 cm koudschuim, 4 cm hypersupport, 4 cm traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Materiaal tijk | Boventijk: 19% lyocel (tencel), 19% viscose, 62% Polyester ; Ondertijk: 100% polyester |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Matt Sleeps voorwaarden |
| Proefslapen | 120 dagen |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C, onderzijde tijk wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
De prijs voor Aanpasbaar Matt Sleeps Original matras (160 x 210 cm, blauw, Original matras) van 1228.- voor 921.- geldt tot en met dinsdag 5 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice