Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 531885 |
| Merk | Maxi |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 52 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Diepte | 52 cm |
| Kleur | wit |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Montage | niet inbegrepen |