Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
N. Vermaas
16 mei 2026
Altijd fijn een nieuw bed
G.W.A. Tromp
14 mei 2026
In het begin was het wennen om er op te slapen, maar na 3 dagen vind ik het fantastisch, blij dat ik het heb aangeschaft.
dieny Leentvaar
12 mei 2026
Ik kom niet meer met pijn in mijn rug uit bed

| Artikelnummer | 1227183 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8,5 cm |
| Type matraskern | Gel |
| Voorzien van split | Nee |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Hardheid | medium |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Opbouw matraskern | Gel SG45 |
| Materiaal tijk | 75% gerecycled polyester, 25% polyester |
| Onderhoud | Regelmatig draaien; molton topper gebruiken |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |