Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Idsard Eeken
19 mei 2026
Er gaat niets boven een echt Texeler dekbed. En een speciaal compliment voor de vriendelijke verkoopster in het BeterBedFiliaal in Alkmaar, die mij op vrijdagmorgen 8 mei met veel enthousiasme allerlei wetenswaardigheden vertelde over het Texeler dekbed. Waarvoor nog hartelijk dank !
Netty Langver
13 mei 2026
Heel,mooie en fijn dekbed , Texel wol is een goed product. Ben heel tevreden
G Verstappen
13 maart 2026
Goede kwaliteit, juiste zwaarte en dikte.

| Artikelnummer | 370609 |
| Merk | Texeler |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
| Seizoen | 4-seizoenen (2 delen) |
| Warmteklasse | klasse 1 (meest warm) |
| Vulgewicht | 700+1260 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Stikselwijze tijk | carré |
| Anti allergie | Nee |
| Koppelbaar | Ja, d.m.v. rits |
| Gewicht | zwaar |
| Type dekbed | Wol |
| Materiaal vulling | 100% zuivere scheerwol |
| Materiaal tijk | perkal katoen |
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Wasinstructies | chemisch reinigen |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Texeler voorwaarden |
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gecertificeerd natuurlijk |