Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Marion Janse
24 maart 2026
Deze mooie dekbedden in de aanbieding van 1+1 besteld. Ze zijn mooi en de stof is ook fijn. Zijn wel dun, dus niet echt een winterdekbed, maar voor de zomer prima. Ook de lengte van 2.20 m is erg fijn, je kunt het dekbed daarom gemakkelijk instoppen. Het patroon Golden Oase vinden wij erg mooi. We nemen ze mee op de boot, lekker makkelijk.
Irene
22 maart 2026
Past perfect op ons bed en de kleur is helemaal geweldig
R. Seltenrijch
17 maart 2026
Niet alleen warm en comfort maar ook een leuk en fris design
| Artikelnummer | 1231927 |
| Merk | HappyBed |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
| Seizoen | alle seizoenen |
| Warmteklasse | klasse 2 (warm) |
| Vulgewicht | 1232 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Overige | Exclusief kussenslopen |
| Type dekbed | Synthetisch |
| Materiaal vulling | Microvezel |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Garantie | 1 jaar garantie |
| Overige | Exclusief kussenslopen |