Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Moniqueversteeg
23 mei 2026
Heerlijk cool ,en zacht dekbed ,slasp er herrlijk onder met warm weer
sj.notenboomkpnmail.nl
21 mei 2026
lekker licht
Manjella Rhee
25 maart 2026
Voelt al heerlijk koid aan als je hem beet pakt..ook met opvliegers heerlijk om onder te kruipen..alleen soms zijn de nachten nog te koud om er de hele nacht warm onder te liggen..dat ligt aam tijd van het jaar.. maar ik heb hem nu onder mijn dekbed van optidee liggen aan voeteneind..heb ik t ineens heel warm pak ik hem en doe ik dekbed opzij en kan ik heerlijk afkoelen onder coolingdeken.

| Artikelnummer | 1246295 |
| Merk | Cloudpillo |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
| Seizoen | zomer |
| Warmteklasse | klasse 4 (extra koel) |
| Vulgewicht | 120gsm |
| Weeftechniek | satijnbinding |
| Stikselwijze tijk | wolk |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Gewicht | licht |
| Type dekbed | Synthetisch |
| Materiaal vulling | 100% polyester |
| Materiaal tijk | 90% NYLON, 10% SPANDEX |
| Onderhoud | regelmatig luchten en af en toe opschudden |
| Wasinstructies | wasbaar tot 30°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |

