Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
M. van der Mijl
24 september 2025
Mooi bed, modern.
J Rietsnijder
20 augustus 2025
Oersterk ledikant van hardhout. Mooi afgewerkt. Ga hier vele jaren plezier van hebben. Misschien koop ik er nog een voor mijn zoon.
Julia Fernandez de Luco
19 augustus 2025
Beautiful bed, nice material and good quality
| Artikelnummer | 1224861 |
| Uitvoering | Incl. matras en bedbodem |
| Merk | Karlsson |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 186 x 212 cm |
| Instaphoogte in cm | 47 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 98 cm |
| Materiaal | massief eiken |
| Kleur | eiken honing |
| Modelnaam matras | B Bright Gold Coolmax |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 4 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Duurzaam | duurzamer product |