Tijdloos hotelcomfort in zijn meest pure vorm.
Ervaar de nachtrust van een Valk Exclusief hotel, gewoon bij jou thuis. Deze Valk Exclusief x M line Hotel Boxspring is de boxspring zoals je hem kent uit de hotels, uitgevoerd zonder hoofdbord. Juist dat maakt dit model uitzonderlijk veelzijdig. Deze boxspring past moeiteloos in iedere slaapkamer, van modern appartement tot royale suite. Minimalistisch in uitstraling, maximaal in comfort.
De boxspring en gestoffeerde matrassen zijn uitgevoerd in hoogwaardige, slijtvaste stoffen die voldoen aan de hoge hotelstandaarden van Valk Exclusief. Kies uit twee stoffencollecties, van warm en uitnodigend tot elegant en verfijnd, en creëer de uitstraling die past bij jouw slaapkamer.
De boxspringset wordt compleet geleverd met boxen, gestoffeerde matrassen en een Valk Exclusief x M line topper Luxury voor optimaal hotelcomfort.
Bij de breedtemaat 140 cm ontvang je standaard één tweepersoonsmatras. Vanaf 160 cm bestaat de set uit twee losse eenpersoonsmatrassen voor optimaal comfort en ondersteuning.
Hoe ligt deze boxspring?
Ervaar het comfort van een echte hotelnacht, ondersteund door de slaaptechnologie van M line. Iedere laag van deze boxspring is ontworpen voor optimale ondersteuning, ventilatie en langdurig comfort. Het clima-supportschuim in de matrassen zorgt voor extra drukverdeling en een stabiel liggevoel.
De Valk Exclusief x M line Luxury Topper geeft je matras een rijkere, zachtere laag comfort en laat je dieper wegzakken in ultieme ontspanning. Dankzij deze combinatie ervaar je een uitgebalanceerde ondersteuning die helpt je lichaam volledig te ontspannen.
De boxen en matrassen zijn voorzien van 7-zone pocketvering die zich individueel aanpast aan je lichaamsgewicht en slaaphouding. Hierdoor krijgt ieder deel van je lichaam precies de ondersteuning die het nodig heeft. De hoogwaardige anti-sliplaag zorgt ervoor dat matrassen en topper perfect op hun plaats blijven liggen, zodat jij geniet van ongestoord slaapcomfort.
Geschikt voor een belasting tot 150 kg per persoon.
Personaliseer jouw hotelboxspring
Personaliseer jouw boxspring in de stof van je dromen. Kies uit twee stoffencollecties: de comfort collectie met hotelchique Leatherlook en warm Soft, of de luxury collectie met elegante Linen look of de rijke structuur van de Suite. Alle stoffen zijn slijtvast, duurzaam en eenvoudig te onderhouden, ontwikkeld volgens de hoge kwaliteitsnormen van de hotelwereld.
Deze boxspring blinkt uit in
| Artikelnummer | 1246766 |
| Merk | Valk Exclusief |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 150 kg |
| Instaphoogte in cm | 67 cm |
| Instaphoogte | Hoge instap |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 180 x 200 cm |
| Poothoogte | 12 cm |
| Kleur | ecru |
| Stofgroep | Leatherlook |
| Uitvoering | Vlak |
| Materiaal | polyester |
| Opbouw matraskern | Pocketveren |
| Afdeklaag dikte | polyether SG30 / 2cm |
| Aantal slagen per veer | 5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 290 |
| Modelnaam matras | Valk Exclusief Poly |
| Type matraskern | pocketveer |
| Aantal veren per m2 matrassen | 290 |
| Aantal slagen veer matrassen | 5 |
| Comfortzones | 7 |
| Hardheid Matrassen | stevig |
| Modelnaam topper | Valk Luxury |
| Kern topper | traagschuim |
| Materiaal tijk topper | polyester |
| Tijk topper afritsbaar | Ja |
| Modelnaam poten | Valk Tapered |
| Materiaal poten | hout |
| Kleur poten | zwart |
| Garantie | 25 jaar garantie op draad- en framebreuk, 2 jaar garantie op hoofdborden, poten en materiaal- en fabricagefouten op stoffen |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
Een vlakke boxspring, ofwel een niet-verstelbare boxspring, ligt comfortabel en ziet er mooi uit. Het is dan ook niet voor niets het meest verkochte bed! Een vlakke boxspring bestaat vaak uit twee niet verstelbare boxen met een kern van pocketveren of bonellveren, twee losse matrassen of een tweepersoonsmatras, een topmatras en een hoofdbord.
Het is één van de populairste slaapsystemen van deze tijd: de boxspring. Boxsprings staan bekend om hun comfort. Waarom ligt een boxspring dan zo lekker? Bij deze matras-bedbodem combinatie liggen er als het ware twee matrassen op elkaar. De bedbodem bestaat uit een gestoffeerde box met veren, die over de volledige breedte veerkracht geeft.
Het belangrijkste verschil is, dat je bij een bed apart een bodem en matras kiest. Terwijl je bij een boxspring geniet van een compleet slaapsysteem: een box met veren, daarop een matras en dáárop een topmatras. Doordat een boxspring vaak hoger is dan een bed, heb je voordelen met in- en uitstappen en meer gemak bij het opmaken.
Een boxspring is een lange termijn aankoop. Als je een goede boxspring aanschaft, die goed bij jouw persoonlijke slaapwensen past, kun je er wel 25 jaar mee doen! Wij adviseren je graag!
Een vlakke boxspring, ook wel vaste boxspring genoemd, bestaat uit een frame met daarin een bedbodem. Hierop ligt een matras. Vlakke boxsprings zijn niet elektrisch verstelbaar.
Een elektrische boxspring is voorzien van één of twee motoren waarmee het hoofdeinde en het voeteneinde in hoogte versteld kunnen worden.

