T Brandsen
25 april 2026
Prima matras
Marja Van Berkel
10 maart 2026
Op de afgesproken dag bezorgd en het slaapt heerlijk! Absoluut geen spijt van deze aankoop.
A.
17 februari 2026
Ligt echt heerlijk, het is elke avond een feesje om naar bed! Beter bed service wel echt verslechterd met de jaren. Klantvriendelijkheid, communicatie en informeren mbt levering.

| Artikelnummer | 1227256 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8,5 cm |
| Type matraskern | Gel |
| Voorzien van split | enkele split |
| Lengte split | 80 |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Hardheid | medium |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Opbouw matraskern | Gel SG45 |
| Materiaal tijk | 75% gerecycled polyester, 25% polyester |
| Onderhoud | Regelmatig draaien; molton topper gebruiken |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
De prijs voor B Bright Gold splittopper Gelschuim (200 x 200 cm, tot 120 kg) van 669.- voor 401.40 geldt tot en met dinsdag 5 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice